פרופיל משתמש

השילוב המנצח שלי בים זה מדיטציה וכדור כדורגל :)

yoav_sh

 לפני יותר מחודש

ניהול פרופיל

היי שמי יואב,
אפשר להגיד שאני שילוב של אדם מאוד מקורקע ודי סאחבק שמתחבר לכל אדם שאתקל בו ומהצד השני אני מאוד מאמין והולך לפי העולם הרוחני והאנרגטי שתבוע בי בצורת החשיבה מגיל מאוד צעיר.
אני מטפל ברפואה סינית, הילינג ומורה למדיטציות ומודעות.
אני עדיין וממשיך להיות ספוג של למידה, אני אוהב להתפתח ולהשתנות, מאמין שעם אישה שטיפה תתמלל אותי מילולית ורגשית השמיים הם הגבול.

אישה
זוגיות, כאן ועכשיו, טנטרה, שותפות לסדנאות/טיולים

תאור כללי

179 - 170 ס"מ

אתלטי

קירח

דבש

פרטים נוספים

אחר

התמחות אלטרנטיבית

מטפל/ת

רווק/ה

ללא ילדים

פה ושם

לא

ממש לא

אוכל/ת הכל

השאלון של נמסטה

כל מבט בחיים יש לו שני פנים, בגשמי הכל נראה אותו הדבר, העניין הרוחני זה מבט שיש בו דו שיח עם היקום, בירור התשובות ושאילת השאלות מבעד למסך המצומצם.
עשיית טוב, נתינה, איכפתיות.

יש לי ספר בדרך מאירועים שהשפיעו עליי ;)

יש לי ספר בדרך על מורים שלימדו אותי שיעור ;)
אוהב להיות תלמיד.

-- ללא תשובה --


  • mybabe11  שלום, אני סופיקל מה שלומך? מקווה שאתה בסדר ובמצב בריאותי מושלם. בבקשה עברתי את הפרופיל שלך וקראתי אותו ולקחתי עניין בו, בבקשה אם לא אכפת לך שאני רוצה לכתוב לי על זה מזהה (sophiacullen_1@hotmail.com) מקווה לשמוע ממך בקרוב, ואני להיות מחכה לדואר שלך כי יש לי משהו מאוד חשוב לספר לך. ................... Hello, I am sophiaculle How are you? hope you are fine and in perfect condition of health. Please I went through your profile  and i read it and took interest in it, please if you don’t mind i will like you to write me on this ID (sophiacullen_1@hotmail.com) hope to hear from you soon, and I will be waiting for your mail because i have something VERY important to tell you.

     24/11/2018