פרופיל משתמש

היי :) עדיף להכיר במשהו קצת יותר מכותרת.. אין לי מושג מה לכתוב :)

yafit

 לפני יותר מחודש

ניהול פרופיל

אוהבת את אלוהים ואת החיים.. בת 30, גרה בהוד השרון, עובדת כרגע כמדריכה לאנשים עם אינטליגנציה גבולית אבל שואפת להקים קליניקה כעצמאית בקרוב.. מתאמנת בקונג פו, טאי צ'י, צ'י קונג ומדיטציה, ומתרגלת אדוויטה עד כמה שאני מצליחה. אוהבת ספורט, טבע, שיחות טובות, אוהבת לאהוב..
מחפשת ליצור זוגיות עם מישהי (נטייה למישהי יותר מאשר למישהו). חשובה לי החברות בקשר.
למרות שהדרך העיקרית שלי היא אדוויטה (או יותר נכון זו מן מסגרת על כזו שיכולה להכיל כל דרך או כל תרגול אחר), יצא לי להחשף להמון דרכים רוחניות וגם עכשיו אני שואבת מכל מיני מקורות, כך שאני די פתוחה מהבחינה הזו..
*נקודה על עניין הכשרות - כתבתי מלאה כי אני טבעונית אז גם ככה אי אפשר שלא לאכול כשר, אבל אם מישהו אחר יאכל לא כשר זה לא יפריע לי יותר מדי..

אישה, גבר
זוגיות

תאור כללי

169 - 160 ס"מ

אתלטי

חום

חומות

פרטים נוספים

יהדות חילונית

התמחות אלטרנטיבית

עבודה קבועה

רווק/ה

ללא ילדים

פה ושם

לא

מלאה

טבעוני/ת

השאלון של נמסטה

זו רק הגדרה אחת, יש מלא הגדרות נכונות לא פחות.. יש איזשהו משהו.. איזושהי כמיהה למשהו לא ברור, משהו שלא תמיד יודעים מהו.. משהו שאולי יכול להידמות כטוב, יופי, משהו נשגב.. משהו עמוק יותר או אמיתי.. הכמיהה לדעת את עצמנו/את האחד, את המצב נטול החלוקה.. אצל כל אחד זה מתבטא קצת אחרת, כל אחד נמשך לאיכויות אחרות.. אבל זה ללכת אחרי המשהו הזה שמושך אותך.. גם אם זה בהתחלה מן מסע כזה של משיכה אחרי איכויות וצורות, בסוף כל המסעות נפגשים במקום האחד שהוא לא צורה ולא אי צורה.. מקום שמתעלה מעבר לצורות ומעבר לריק.. אז לא משנה דרך איזה נתיב פוסעים, העיקר לפסוע ולהיות כנים ואמיתיים בדרך ככל שניתן..

-- ללא תשובה --

היו לי מורים שונים בעבר ועדין יש לי.. פשוט יותר לדבר על זה בשיחה

כלום. הייתי אולי משנה דברים בעולם המחשבה של אנשים, בעולם שאנחנו יוצרים לעצמנו.. - גם ככה זה מה שאנחנו עושים כל הזמן - משנים דברים (או מנסים לשנות) בעולם המחשבה שלנו. אבל מי אני שאגע בבריאה..


  • v123456  שמי ויוי בת 49 אשמח ליצור קשר אפשר בפייסבוק ויוי דורני

     23/01/2019
  • osher  :-)

     18/02/2018