פרופיל משתמש

האמת וכל האמת ורק האמת

shinbeton

 לפני יותר מחודש

ניהול פרופיל

אני דוב. משהו בין דוב גריזלי לבין פו הדוב.
הרבה כותרות, חלקן מרשימות וחלקן ההפך (או סתם מתמיהות) וכדרכן של כותרות הן לא פחות מטעות מאשר קולעות. יש כאלו החושבות שאני נראה טוב (עם עודף משקל- לא רצוי אבל לא נורא, ובהחלט לא רופס), אבל אני לא לטעמי (איזה מזל שאני לא מחפש את עצמי), הייתי מטר שמונים ואני מניח שהיום מעט פחות, עיניים (שתיים) חומות עם נטייה לירקרקות בנסיבות המתאימות. מעולם לא הייתי אתלטי ואין לי כוונה להתחיל עכשיו, למרות שאני מנסה להקפיד על כושר שלוש פעמים בשבוע.
בעל הרבה יותר דעות ממה שהייתי רוצה שיהיו לי אבל בהחלט יודע גם להקשיב, להשתכנע ולהודות כשאני טועה.
לגמרי גבר אבל אוהב לדבר כולל על רגשות. אינטליגנציה ריגשית (ואולי לא רק), אלוף בזוגיות מפרגנת, מכילה, נותנת מקום (משתדל), מעריכה ותומכת. מחפש לא פחות.
ואם כבר אני שם... אני מחפש לא פחות מאהבה (עם הערכה ופרגון והקשבה) (יודע גם לתת) ובעיקר להיות צוות, שותפים וחברים. גופנית? לא אכחיש שאני מסתכל בתמונות, אבל מרגע שיש מעבר סף סביר אני רק בענייני אישיות.
ואיך אני מחפש. אני קרצייה מושלמת. לא רוצה לצאת לדייטים עם מדגם מייצג, לא חושב שדייט הוא הצלחה ואני רוצה להפגש רק אחרי שנוצר קליק בראש. ולפיכך... אני רוצה להתכתב ולהכיר מעט לפני שנגיע לשלב (החשוב) של חיוך ומגע וריח.

אישה
זוגיות, שותפות לסדנאות/טיולים, שרינג וחיבוק

תאור כללי

179 - 170 ס"מ

בינוני

שחור

חומות

פרטים נוספים

יהדות חילונית

אחר

אחר

גרוש/ה

הורה ל-2 ילדים

פה ושם

לא

ממש לא

ממעט/ת בבשר

השאלון של נמסטה

ראשית הוא לא יגדיר את עצמו כרוחני. שנית? ... אני חושב שרוחני הוא אותו האחד שנשאר פתוח וסקרן לדברים שונים ודעות שונות (ואין לי מושג איפה אני) (אחזור לנושא עוד חודש עם דעה טרייה). מה שאני בטוח לגביו הוא שאין קשר בין לבישת מדים (אפילו אם הם מכותנה לבנה) ובין רוחניות.

ארועים מעצבים את חיי כמו כולם. קטנים, גדולים, מדרמטיים ועד תובנות מזדחלות. אני יכול כמובן לא להתחמק מתשובה ולבחור כמה ארועים, אבל אני מאמין שלא רק בעלי הכותרות חשובים.
ובכל זאת ... מעבר מקיבוץ לעיר (בגיל 8).... עזיבת מקצוע שהשקעתי בהכשרה אליו רבות (10 שנים פלוס מינוס) ומעבר למקצוע יצירתי שהיה גם אהבה תשוקה ופרנסה.

ושוב אותה תשובה. היו כל כך הרבה, חלקם רק בהסתכלות אחורה וחלקם מידיים. חלקם בעלי כותרות וחלקם חסרי יחוד וצבע. ושוב... רק כדי לא להתחמק: .... חשבתי וחשבתי והחלטתי שדווקא השיעורים החשובים היו (לפעמים) מה לא לעשות, איך לא להתנהג ... בעיקר קופץ לי לראש איך להקשיב למה שאומרים לי ולא למחשבות (ולפיכך מסקנות) של מה אני חושב שאומרים לי. מסובך? אני לא ממש מצליח אבל לזכותי אומר שאני משתפר.

לאבוקדו יש גרעין גדול מדי.
שאנשים רעים לא ימשיכו להתרבות.


  • lo1aya  pls לכתוב לכתובת הדוא"ל שלי בחזרה, יש לי משהו מאוד חשוב להגיד לך את זה כתובת הדוא"ל הפרטית שלי (ayahodatareq@outlook.com), וגם אני אשלח לך את התמונה שלי בסדר, ביי לעת עתה, איה איליה Tareq pls write to my email address back,I have something very important to tell you this my private email address(ayahodatareq@outlook.com) ,and also i will sent you my picture Ok,bye for now,Aya Élia Tareq

     15/04/2019