פרופיל משתמש

חבר טוב שמתמסר ומעניק מכל הלב - רק רציתי להגיד לך שאני אוהב אותך

shay1469

 לפני 18 ימים

ניהול פרופיל

חבר טוב שמתמסר ומעניק מכל הלב , כי להיות חבר בשבילי הוא לתרגל ביד אתך את חמש שפות האהבה : מגע , זמן איכות , מתנות , שרות ומילות הערכה ולשים לב למילה שלי מולך שבה תהיה התאמה בין המילים שלי ההתנהגות שלי והמעשים שלי .
מאפשר כושר גופני , מטפל בשיאצו רפלקסולוגיה ועיסוי בשמנים ארומטיים , מתרגל מדיטציות אקטיביות מבית אושו ווירש , מתרגל יוגה , רוקד ריקודי עם , ריקודי סלסה בצטה וזוק , רוקד על פי חמשת המקצבים וope floor , משתתף באופן קבוע בקבוצת מעגל גברים .

רוצה להיות גבר שהוא חבר שלך עזר בעדך

אישה
זוגיות, כאן ועכשיו, טנטרה, שותפות לסדנאות/טיולים, שרינג וחיבוק

תאור כללי

169 - 160 ס"מ

רזה

חום

חומות

פרטים נוספים

יהדות חילונית

התמחות אלטרנטיבית

עצמאי/ת

רווק/ה

ללא ילדים

לא

לא

ממש לא

אוכל/ת הכל

השאלון של נמסטה

לפעול באינטגריטי מול הסביבה ולחתור להיות בקשר גלוי ואינטמיות עם הסביבה , לפעול בנדיבות מול הסביבה

ההשתתפות שלי במעגל גברים שהפכה אותי מילד לגבר .

דיויד דידה
וירש
אושו

יותר הקשבה - אינטימיות -אינטגריטי -נדיבות


  • mybabe11  שלום, אני סופיקל מה שלומך? מקווה שאתה בסדר ובמצב בריאותי מושלם. בבקשה עברתי את הפרופיל שלך וקראתי אותו ולקחתי עניין בו, בבקשה אם לא אכפת לך שאני רוצה לכתוב לי על זה מזהה (sophiacullen_1@hotmail.com) מקווה לשמוע ממך בקרוב, ואני להיות מחכה לדואר שלך כי יש לי משהו מאוד חשוב לספר לך. ................... Hello, I am sophiaculle How are you? hope you are fine and in perfect condition of health. Please I went through your profile  and i read it and took interest in it, please if you don’t mind i will like you to write me on this ID (sophiacullen_1@hotmail.com) hope to hear from you soon, and I will be waiting for your mail because i have something VERY important to tell you.

     24/11/2018
  • Michelle  שלום נחמד לפגוש אותך יש לי משהו רציני לספר לך בבקשה פנה אלי, כאן שלי דוא"ל (michelebrown422@gmail.com) אישור

     26/07/2018