פרופיל משתמש

התיחס לאחרים כפי שהייתה רוצה שיתיחסו אליך

DENNY11

 לפני יותר מחודש

ניהול פרופיל

מעוניין להכיר שותפה לחיים מעניינים, שמחים ומאושרים. משהיא שאינה רצינית מדי, אינה קיצונית מדי, ועם כמה שיותר חוש הומור.
אני מתחשב, בעל חוש הומור ואחראי. אני משתדל לשמור על אורח חיים בריא. אני אוהב לעזור ולשמח אחרים.. משתדל לראות את חצי הכוס המלאה. אופטימי, שמח, אוהב לצחוק (גם על עצמי). משוחרר מדעות קדומות ומקבעונות, סקרן, לומד ונהנה מטיול וטבע. הרפתקני משהו, ספונטני במידה, מיוחד ולא שבלוני. לא הולך בתלם, מייצר דרכים משלי, עצמאי בחשיבתי. מנסה למצא את העיקר ולא להתעכב בטפל. מכבד ודואג, יודע להקשיב, בעל מודעות לעצמי ולסובב. מאמין ב "אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך" וכמובן, צנוע מאד... :-) ♥♥♥♥♥♥ ----------------------- היתה לי סוכנות ביטוח בניו יורק, ולפני כמה שנים הוצאתי את עצמי לגימלאות. מכיוון שאני יכל להרשות לעצמי לא לעבוד, אני מעדיף להתעסק רק במה שמעניין אותי ולפיכך החלטתי שלא לעבוד. אני מאד אוהב לטייל והייתי בהרבה ארצות אך נשארו עוד הרבה יותר שעדיין לא הייתי בהן. כיוון שהאנשים שאני מכיר עסוקים בעבודה אני תמיד במחסור של שותפים לטיול. במקרה ונראה לך שאיננו מתאימים לזוגיות אשמך להכירך גם בתור שותפה לטיולים.

אישה
זוגיות, נו-אטצ'מנט, כאן ועכשיו, טנטרה, שותפות לסדנאות/טיולים, משהו אחר

תאור כללי

179 - 170 ס"מ

בינוני

אפור

חומות

פרטים נוספים

יהדות חילונית

תואר ראשון

עצמאי/ת

גרוש/ה

הורה לילד

לא

לא

ממש לא

אוכל/ת הכל

השאלון של נמסטה

אין לי מושג, אף פעם לא הייתי.

פעם עמדתי בראש הר והרגשתי בכל גופי רוח חזקה. זה היה ממש רוחני, ואז התחיל לרדת גשם והיה רוחני ורטוב

-- ללא תשובה --

סולח לאדם וחווה ומשאירם בגן עדן


  • mybabe11  שלום, אני סופיקל מה שלומך? מקווה שאתה בסדר ובמצב בריאותי מושלם. בבקשה עברתי את הפרופיל שלך וקראתי אותו ולקחתי עניין בו, בבקשה אם לא אכפת לך שאני רוצה לכתוב לי על זה מזהה (sophiacullen_1@hotmail.com) מקווה לשמוע ממך בקרוב, ואני להיות מחכה לדואר שלך כי יש לי משהו מאוד חשוב לספר לך. ................... Hello, I am sophiaculle How are you? hope you are fine and in perfect condition of health. Please I went through your profile  and i read it and took interest in it, please if you don’t mind i will like you to write me on this ID (sophiacullen_1@hotmail.com) hope to hear from you soon, and I will be waiting for your mail because i have something VERY important to tell you.

     24/11/2018
  • elle  אני שומרת על פרטיות בשלב זה ... אספר הכל כשנכיר .. וגם אז .. זה לא ממש סודות מדינה .. taly180@gmail.com Elle

     05/01/2018
  • ayala1  היי דני, אהבתי את הפרופיל שלך. אני משערת שמחר יתפרסם הפרופיל שלי. אם התחברת אנא שלח לי פרטיך למייל שלי ayala7001@walla.com/ תודה ושבוע טוב

     23/12/2017