פרופיל משתמש

כשמי כן אני -חבר טוב

AmitG

 לפני יותר מחודש

ניהול פרופיל

ותן את כל הלב. מי שבאמת רוצה לצאת מפה ולא להמשיך לחפש בכל האתרים הללו מוזמנת ליצור קשר.
קשה לתת את הלב לאדם הלא נכון.
אני חושב שהשם שלי מחייב ומפרש הכי טוב את מי שאני.
גר בקיבוץ . אוהב נאמנות נקיה וטהורה ללא משחקים או מסיכות.
רק אמת.
אני מאוד מצחיק את הסובבים אותי. מתחבר תמיד למקצועות האומנים. מוסיקה נגינה וכתיבה זה מילדות כמו כן עורך וידאו צלם ובמאי ומאוד אוהב לחפש לספר את הסיפור הבא.

אישה
זוגיות

תאור כללי

189 - 180 ס"מ

בינוני

שטני

דבש

פרטים נוספים

אחר

תואר ראשון

עבודה קבועה

רווק/ה

ללא ילדים

פה ושם

פה ושם

רק בבית

ממעט/ת בבשר

השאלון של נמסטה

וואוו........... שאלה גדולה מדאי! בגדול.....ניראה לי שאיך שלא נסתכל על זה...כולנו רוחניים השאלה רק איך מתחברים לרוחניות של עצמך.

יש המון
מות אבי
רצח רבין
והילדות- הכי חשוב זו ילדות שכייף לזכור ולחזור אליה בדימיון

האמת...זה ישמע לא טוב אבל עליתי על מורי. אולי אחי שאיתו יש לי המון שיחות נפש וכיוון לחיים. אבל אין חדש תחת השמש ודברים שאני לומדים אני כבר יודע בשפה שוונה.
אם זה בודהיזים או יהדות אבל את זה אספר בשיחה טובה.

הייתי מעלים את החולי


  • mybabe11  שלום, אני סופיקל מה שלומך? מקווה שאתה בסדר ובמצב בריאותי מושלם. בבקשה עברתי את הפרופיל שלך וקראתי אותו ולקחתי עניין בו, בבקשה אם לא אכפת לך שאני רוצה לכתוב לי על זה מזהה (sophiacullen_1@hotmail.com) מקווה לשמוע ממך בקרוב, ואני להיות מחכה לדואר שלך כי יש לי משהו מאוד חשוב לספר לך. ................... Hello, I am sophiaculle How are you? hope you are fine and in perfect condition of health. Please I went through your profile  and i read it and took interest in it, please if you don’t mind i will like you to write me on this ID (sophiacullen_1@hotmail.com) hope to hear from you soon, and I will be waiting for your mail because i have something VERY important to tell you.

     24/11/2018