פרופיל משתמש

Sabbe satta sukhi hontu

Aadhar

 לפני 21 ימים

ניהול פרופיל

אני רוצה למצוא חיבור עמוק של תמיכה, קבלה, הזנה, יצירה ואהבה. שנתרגש עוד ועוד יחד וגם נרגע. נחקור את הגבולות זה של זו וגם את המרכז. אני רוצה לכתוב לך שירים שהלב שלי יכתוב מעצמו והשכל רק יהפוך למילים של בני אדם.

מדריך, חוקר מציאויות, בודק גבולות, מפשט, מנחה מדיטציות אקטיביות וחברתיות, אקולוג בדימוס, רוצה ללמוד איך לצאת מהגוף לטייל.
היפי, ברנר, רוחניק, שמאלני.
לא קונבנציונלי. לא טורח להיות בעל משכנתה + רכב. רומנטיקן שמנסה להאמין שיש אהבה בעולם. רוצה למצוא את סוג החיבור והמתחברת שמתאימה לי ואני לה, במקום שננסה להתאים את עצמנו. וזה לא אומר שאין עבודה משותפת ופשרות.
בעד אכפתיות, התחשבות באדם, בחי ובסביבה. מנסה לחיות חיים ברי קיימא ולא לצרוך לשם צריכה. פרמקלצ'ר, מכירה?
בוחן רעיונות כמו פוליאמוריה
עבורי בדס"מ הינו חלק ממיניות מקודשת, ומיניות הינה בהחלט חלק מרכזי בי.
מחפש אהבה וקשר עמוק, וגם פתוח לזרימה.
לא מעוניין להיות אב. מספיק לי להיות דוד.

אישה
זוגיות, הכל הולך, נו-אטצ'מנט, כאן ועכשיו, טנטרה, שרינג וחיבוק, משהו אחר

תאור כללי

189 - 180 ס"מ

רזה

חום כהה

אחר

פרטים נוספים

אחר

תואר שני

עבודה קבועה

רווק/ה

ללא ילדים

פה ושם

לא

ממש לא

טבעוני/ת

השאלון של נמסטה

לחפש בכנות אחר משמעות

שעת התה האפלה של הנפש
(כן, זה רמז)

-- ללא תשובה --

-- ללא תשובה --

חברים


  • mybabe11  שלום, אני סופיקל מה שלומך? מקווה שאתה בסדר ובמצב בריאותי מושלם. בבקשה עברתי את הפרופיל שלך וקראתי אותו ולקחתי עניין בו, בבקשה אם לא אכפת לך שאני רוצה לכתוב לי על זה מזהה (sophiacullen_1@hotmail.com) מקווה לשמוע ממך בקרוב, ואני להיות מחכה לדואר שלך כי יש לי משהו מאוד חשוב לספר לך. ................. Hello, I am sophiaculle How are you? hope you are fine and in perfect condition of health. Please I went through your profile  and i read it and took interest in it, please if you don’t mind i will like you to write me on this ID (sophiacullen_1@hotmail.com) hope to hear from you soon, and I will be waiting for your mail because i have something VERY important to tell you.

     23/11/2018
  • Michelle  שלום נחמד לפגוש אותך יש לי משהו רציני לספר לך בבקשה פנה אלי, כאן שלי דוא"ל (michelebrown422@gmail.com) אישור

     26/07/2018